sportbank

Зима у розпалі: ТОП 5 гірськолижних курортів України, де ти зможеш отримати кешбек на скіпаси
29 січ
13:37
Кордони закриті, тож настав час пізнавати власну країну і провести зимову відпустку на просторах українських Карпат. До речі, такий відпочинок буде цікавий не тільки тим, хто вміє кататись на лижах чи борді.
Шукають українських героїв: хто стане найкращим підприємцем 2020 року
30 груд
18:29
2020 рік був непростим для підприємців в усьому світі. Карантин зруйнував чимало бізнесів і мільйонам людей доводиться починати все з нуля. В Україні обирають підприємців, які у цей складний рік змогли досягнути успіху в бізнесі, запустити нові проєкти та залучити інвестиції. Простими словами – стати сучасними українськими героями.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.