Яка насправді користь та шкода від крабових паличок, розповіла фітнес-тренерка fat killers в Instagram.

Цікаво Названо ТОП-3 продукти для схуднення і здоров'я

Продукти морського походження дуже поживні і корисні, але і серед них зустрічається оброблений фастфуд. До такої категорії відносять крабові палички, шкода продукту стає очевидною вже після поверхневого вивчення складу. Ми знаємо, що вони не мають нічого спільного з крабом і містять дуже мало риби, проте багато хто продовжує годувати ними своїх дітей. Кажуть, що в крабових паличках мало жиру, тому вони допомагають худнути, але це теж небезпечна помилка, – зазначила fat killers.

Вона пояснила, що для приготування крабових паличок, беруть невелику кількість білої риби, багато крохмалю і неприродних добавок, та назвала причини, з яких варто відмовитися від цього продукту.

  • Крабові палички – не морепродукт. Назви на закордонних упаковках Imatation crab meat. Імітоване крабове м'ясо у паличках не несе користі.
  • Це харчове сміття, яке коштує грошей. Багато хто купує цей продукт через низьку ціну.
  • Крабові палички негативно впливають на травлення, адже в них мало природних компонентів і багато крохмалю. Це призводить до здуття живота.

Читайте Знежирені молочні продукти і схуднення: названі нюанси, про які ви могли не знати

  • Крабові палички складаються переважно з крохмалю низької якості, тому категорично не підходять ні для дієтичного, ні для здорового харчування.
  • Вміст хлориду калію. Калій є найважливішим мінералом, його з'єднання з хлором – це альтернатива традиційної солі. Хлорид калію, як і хлорид натрію, корисний при дуже помірному вживанні, а надлишок дає про себе знати м'язовими і головними болями, слабкістю, серцево-судинними проблемами.
  • Високий вміст натрію. У крабових паличках міститься дуже мало жиру, тому деякі люди думають, що вживаючи цей продукт, можна схуднути. При цьому у паличках є багато натрію, що не дозволить позбавитися зайвої ваги.
  • У крабових паличках також є кармін – барвник з комах – кошенільна тля, або кошеніль.
  • Пірофосфат натрію. Ця добавка забезпечує консистенцію, схожу на справжнє м'ясо краба. Проте вона може викликати дискомфорт з боку травного тракту.

За словами фітнес-тренерки, звичка вживати крабові палички не лише не допоможе схуднути, але і шкодить здоров'ю в усіх напрямках.

Интересно Названы ТОП-3 продукта для похудения и здоровья

Читайте Обезжиренные молочные продукты и похудение: названы нюансы, о которых вы могли не знать