Чому насправді з'являються зайві кілограми після пологів, розповіла фітнес-експертка, нутриціологиня Катерина Медушкіна в своєму Instagram.

Читайте Переїдання у вечірній час: названі основні причини

Причини зайвої ваги після пологів

  1. Переїдання

Найчастіша причина – банальне переїдання. "Їж за двох, а то малюк погано рости буде!", – скільки разів ти таке чула? У нас в голові є особливий відділ, який відповідає за почуття голоду – гіпоталамус. Коли ти переїдаєш, то у цьому відділі відбувається збій, – зазначила Медушкіна.

Вона пояснила, що вагітному організму потрібно все більше і більше їжі для того, щоб прийшло відчуття насичення. Тому необхідно витрачати енергію, інакше вся їжа піде в жир.

  1. Малоактивний спосіб життя

З перших днів вагітності в організмі жінки починається перебудова, з'являється стомленість, токсикоз. За першої можливості хочеться полежати. Пізніше організм адаптується, але звичка лежати залишається. Невитрачена енергія відкладається в жир.

Цікаво Здоровий спосіб життя і алкоголь: чи можна їх поєднати

  1. Гормони

Чому ж ніхто не замислюється про те, що вагітність – це зовсім не гормональний збій! І гормони "пустувати" починають більше від переїдання, ніж через те, що ти в цікавому положенні, – додала фітнес-експертка.

За словами Медушкіної, щоб відновити організм і повернутися у відмінну форму, потрібна грамотно побудована система, до якої входить фізична активність і збалансоване харчування.