За допомогою яких навантажень можна позбутися від жиру, і як виконувати вправи, розповіла фітнес-експертка Катерина Медушкіна у своєму Instagram.

Читайте Як прокачати прес: 3 потужних вправи у домашніх умовах

Схудненню сприяють тільки аеробні тренування? Зовсім ні! Будь-яка фізична навантаження хороша для схуднення, просто по-різному, – зазначила Медушкіна.

Вона пояснила, що всі види тренувань є жироспалювальними.

Види навантажень

  • Аеробні навантаження. Існує шкала пульсових зон, за якими можна визначити, чи знаходиться людина в жироспалювальній зоні. Медушкіна пояснила, що розщеплення жирів відбувається при 60-75% від ЧССmax, при навантаженні не менше 35 хвилин.
  • Силові навантаження. У цьому випадку людина худне не під час заняття, а після нього. Це відбувається через підвищену витрату калорій завдяки надмірному споживанню кисню у цей період.
  • Статичні тренування відповідають за витривалість м'язових волокон і серця. Цим вони створюють позитивну динаміку в інших видах навантаження, – зазначила Медушкіна.

Важливо дотримуватися техніки виконання вправ / Фото fitbreak

Цікаво Що таке 3D-рух і навіщо включати його в тренування

  • Різні м'які практики (йога, пілатес, цигун та ін.) Нормалізують роботу центральної нервової системи і знижують стрес.

Кожен вид активності корисний для спалювання жирів. Тому, якщо у вас є протипоказання за певними видами навантаження, не турбуйтеся! З будь-якими тренуваннями можливо схуднути. Головне – чіткий план, послідовність дій, правильний режим харчування і сну, – підкреслила Катерина Медушкіна.

Вона також показала кілька жироспалювальних вправ.

Дивіться техніку на відео нижче: