Які це продукти, і чому їх краще вживати після прийому їжі, розповіла блогерка і тренерка aleksasvarovskyh в Instagram.

Читайте Які продукти не можна поєднувати і чому: цікаві факти

Банани

Починати день з бананів або перекушувати ними на голодний шлунок не варто. Цей фрукт містить магній, який може спровокувати велике навантаження на серце.

Дріжджова випічка

Дріжджі у складі випічки подражнюють стінки шлунка. Якщо вживати цей продукт на сніданок, він може викликати підвищене газоутворення і здуття живота.

Свіжі овочі

Не найкращий варіант для сніданку. Це пов'язано з тим, що свіжі овочі багаті на кислоти, які можуть привести до гастритів і виразок.

Свіжі овочі не варто вживати на сніданок / Фото dk-parus

Також важливо Яким має бути сніданок: просте пояснення від нутриціологині

Йогурти

До їх складу входять корисні бактерії, які допомагають засвоювати їжу, але, потрапивши в порожній шлунок, цф "корисності" поглинаються шлунковим соком. Тому йогурти краще вживати після вживання їжі.

Цитрусові

У цитрусових фруктах є багато кислот, які можуть викликати печію і навіть спровокувати виразку, якщо вживати їх на голодний шлунок. До слова, це також стосується і яблук.

Фрукти краще вживати після прийому їжі / Фото botanichka

Холодні напої

Крижаний лимонад або холодна вода на голодний шлунок гальмує процес травлення. З ранку і натщесерце краще вибирати теплі напої.

Кава

Улюблений багатьма напій стимулює вироблення соляної кислоти, з якої складається шлунковий сік. Вживання кави на голодний шлунок може стати причиною різних проблем. Наприклад, печії, виразки шлунка та ін.

Солодощі

Потрапивши в організм, цукор дуже швидко засвоюється і подражнює підшлункову залозу. Внаслідок цього відбувається вироблення інсуліну, рівень цукру різко знижується, що призводить до апатії та втоми.

Груші

У цьому фрукті міститься багато клітковини і волокон, які важко засвоюються. Крім того, груші можуть гальмувати роботу шлунка.