Вправи, результат яких ви побачите вже через 2 тижні тренувань, показала фітнес-експертка Катерина Медушкіна у своєму Instagram.

Читайте Чому на животі відкладається жир: найпоширеніші причини

Жир накопичується у черевній порожнині, обволікає внутрішні органи, здавлює їх. Це призводить до задишки, посиленого серцебиття, нестачі кисню в крові. Тому міцний, підтягнутий прес – це не лише краса і сексуальність. А, перш за все, турбота про своє здоров'я, – зазначила Медушкіна.

Тренування необхідно виконувати через день (кожну вправу по 15-20 разів у 3 підходи) протягом не менше двох тижнів. Важливо, щоб м'язи преса при цьому були максимально напружені.

Вправа №1

  • Лягаємо на бік, руку фіксуємо на лікті або відводимо вперед. Друга рука знаходиться за головою, а лікоть відведений убік. Підтягуємо ноги і корпус один до одного – повертаємо у початкову позицію.

Вправа №2

  • Лягаємо на спину, згинаємо ноги у колінах під прямим кутом. Руки знаходяться на потилиці, але не тягнуть її вгору. Лікті необхідно розвести в сторони, а поперек щільно притиснути до килимка. Відриваючи плечі, піднімаємо їх нагору з амплітудою в 20 градусів. Важливо, щоб і голова, і шия не брали участь у виконанні вправи.

Цікаво Звідки береться целюліт і як від нього позбутися

Вправа №3

  • Лежимо на спині, долоні знаходяться під сідницями. Згинаємо ноги в колінах і схрещуємо щиколотки. Виштовхуємо таз на себе і вгору. Вниз таз опускаємо під контролем м'язів низу живота.

Вправа №4

Його можна робити як початківцям, так і досвідченим спортсменам.

  • Для початківців: робимо упор на руках, тягнемо коліно всередину по діагоналі і повертаємо у початкове положення.
  • Для досвідчених: виводимо коліно по діагоналі і випрямляємо ногу, повертаємо її в початкове положення.

Вправа №5

  • Лежачи на спині, піднімаємо ноги на 90 градусів, одночасно відриваємо плечі і руками торкаємося кісточок. Після цього опускаємося на килимок, руки в сторони.

За допомогою такого тренування можна привести живіт в порядок і отримати красивий рельєф.