У боротьбі за стрункість допоможе правильний комплекс. 5 ефективних вправ показала фітнес-експертка і нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Цікаво Що їсти вранці для схуднення: ТОП-3 сніданки

Робимо нашу талію красивою! Будемо опрацьовувати прес і м'язи кора. Тому що красива талія неможлива без комплексної роботи над тілом! Вам знадобиться: килимок, гантеля, пляшка води,
– зазначила Медушкіна.

З чого складається тренування

Вправа 1

Необхідно стати на килим, зробивши акцент на коліна і руки. В одній руці тримаємо гантелю. Важливо: спина повинна знаходитися у нейтральному положенні, без прогину в попереку. Одна нога строїть трохи попереду. Тягнемо руку з гантелею вгору, таким чином, щоб передпліччя (те, що від ліктя до кисті) було рівно вертикально. Це дозволить включити м'язи спини, залишивши хребет у безпечному положенні. Виконуємо в 3 підходи по 15 разів на кожну руку.

Вправа 2

Лягаємо на живіт, руки розкриваємо у боки, тримаємо у висячому положенні і витягуємося. Плечі відриваємо від підлоги, а руки відводимо назад і тягнемо якнайдалі. Обов'язково зводимо лопатки. Потім повертаємося у початкове положення. Під час виконання вправи не напружуємо шию і не закидаємо голову. Робимо в 3 підходи по 10 разів.

Вправа 3

Це заняття дозволить зміцнити м'язи кора. Стаємо боком, руку тримаємо чітко під плечем, а опорну ногу (однойменну) – під стегном. Спину тримаємо прямо, вільну руку – над головою. Вільну ногу піднімаємо вгору перпендикулярно підлозі, виводимо вперед, повертаємо у початкове положення. Корпус зафіксований! Виконуємо в 3 підходи по 8 – 10 разів на кожну сторону.

Правильні вправи зроблять талію тонкою​ / Фото boombate

За темою Виконуй з диваном і на лавочці: чемпіонка показала потужне тренування

Вправа 4

Для цього заняття знадобиться килимок. Лягаємо на нього і притискаємо поперек до підлоги. Долоні підкладаємо під сідниці, піднімаємо ноги, зігнуті під кутом 90 градусів. Коліна підтягуємо до грудей, відриваючи при цьому таз від килимка і підкручуючи його. Робимо в 3 підходи по 8 – 12 повторень.

Вправа 5

Лягаємо на килим і притискаємо поперек до підлоги. Плечі відриваємо від килимка, а долоні під потилицю. Фіксуємо у цьому положенні корпус, піднімаємо прямі ноги вгору і тягнемося стопами до стелі. Підкручуємо таз, виштовхуючи ноги чітко наверх. Виконуємо в 3 підходи по 8 – 12 повторень.

Як правильно виконувати вправи – дивіться на відео: