Про те, як зробити ноги стрункими, повідомляє блог Fitness4life у своєму Instagram.

Для ніг: Вороги целюліту: як тренуватися і що їсти, щоб позбутися апельсинової кірки


Під час виконання вправ активно працює таз / Фото Listtopa

Ці вправи потрібно виконувати почергово обома ногами. Старайтеся робити по 12-15 повторів кожною ногою. Це тренування найкраще виконувати "по колу" – повторюйте комплекс 4-5 разів.

Які вправи для ніг потрібно виконувати:

  1. Лежачи на спині, ноги зігніть в колінах. Одну ногу підніміть вгору й випряміть. Підіймайте таз і одночасно направляйте ногу вперед.

  2. Залишайтеся у початковій позиції. Ногу, що піднята догори, зігніть в коліні. Штовхайте її вперед і одночасно випрямляйте. Підіймайте таз, допомагаючи собі.

  3. Так само лежачи. Одну ногу зігніть в коліні, стопу другої ноги покладіть на коліно першої. Підіймайте таз із зафіксованими ногами.

  4. Лежачи, ноги зігніть і зведіть разом, таз піднятий у початковій позиції. Розводьте коліна і намагайтеся покласти їх на підлогу.

  5. Така ж початкова позиція: ноги зігнуті в колінах, таз піднятий. Підведіть одну пряму ногу в гору. Робіть нею кругові рухи за та проти годинникової стрілки.

  6. Залишаємося в початковій позиції з попередньої вправи. Одну ногу випрямляємо і ставимо під кутом 45 градусів до землі. Відводимо її вбік і повертаємо на попередню позицію.


Ноги будуть напружуватися дуже сильно / Фото Ok-magazine

Відеоінструкцію для виконання вправ дивіться тут: