Для того щоб зберегти молодість як можна довше, слід дотримуватися трьох правил. Детальніше розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален.

Цікаво Як смачно їсти й худнути: меню на день, яке дозволить бути стрункою

У всі часи жінки хотіли якомога довше зберігати молодість та красу. Жінка сьогодні – це не лише жінка-мати, дружина, бабуся. Ми виконуємо безліч ролей на роботі, вдома, у суспільстві. Але при всьому цьому, ми хочемо бути красивими, коханими й бажаними,
– зазначила Кален.

Три правила для збереження краси

  • Здорова вага

В першу чергу необхідно зберігати здорову вагу. Важливо розуміти, що від цього залежить не лише зовнішній вигляд, але й робота гормональної системи. За словами експертки, слід прислухатися до свого тіла – воно знає, коли та в якій кількості слід приймати їжу.

  • Харчування з урахуванням стану шкіри

У раціоні кожної людини мають бути речовини, які не синтезуються в організмі самостійно. Йдеться про Омега – 3 й Омега – 6, які містяться в рослинних оліях і жирній морській рибі. Без них шкіра буде сухою, а старіння настане раніше.

Правильне харчування – запорука краси та здоров'я / Фото Pixabay

Читайте Не 10 тисяч кроків: скільки потрібно проходити щодня

У рослинних і тваринних продуктах міститься бета-каротин і вітамін А – "вітамін краси". Без вітамінів групи В страждає наша нервова система, виникає свербіж шкіри та себорея, лупа, волосся втрачає свій блиск і випадає, з'являється передчасна сивина,
– пояснила Олена Кален.

  • Робота кишечника

Цьому пункту слід приділяти особливу увагу. Річ у тім, що від роботи кишечника залежить засвоюваність їжі та всмоктування корисних речовин.