Виконувати вправи можна і в домашніх умовах. Три вдалих варіанти назвала фітнес-тренерка Марина Боржемська.

Цікаво Борошно для схуднення: ТОП-5 корисних варіантів

3 вправи для красивої спини

  • Відведення рук до сідниць

Ця проста вправа виконується без інвентарю й дозволяє опрацювати найширші м'язи. Також вона доброчинно позначається на зміцненні мускулатури плечей. Необхідно лягти на живіт на гімнастичний килимок і витягнути уздовж верхні та нижні кінцівки. По черзі відводьте руки до стегон, виконуючи маленькі затримки у піковій точці. Чим ширший мах – тим більше навантаження.

  • Гіперекстензія лежачи на животі

Заняття дозволяє виправити поставу, випрямити спину та розкрити грудний відділ хребта. Ляжте вниз животом на гімнастичний килимок, зведіть долоні на потилиці, розправивши лікті в протилежні боки.

Підіймайте корпус вгору, покладаючись виключно на силу поперекових м'язів. У верхній точці зробіть паузу, щоб відчути максимальне напруження,
– пояснила Марина Боржемська.

Читайте До чи після тренування: коли краще їсти

  • Супермен

Елемент тренування спини у домашніх умовах є одним з найбільш ефективних, задіюючи м'язи, що розгинають хребет, сідниці, задню стегнову поверхню, стабілізатори та дельти,
– зазначила фітнес-тренерка.

Для виконання вправи, потрібно лягти на живіт і відірвати голову від підлоги. Нижні та верхні кінцівки потрібно витягнути уздовж. Далі одночасно підіймайте їх на 10 сантиметрів від підлоги, роблячи паузи у піковій амплітуді. Після неї руки й ноги повертаються назад.