Присідання

Встаньте прямо, ноги поставте на ширину плечей. Втягніть живіт і напружте м'язи. Згинайте ноги в колінах і присідайте, плавно виштовхуючи сідниці назад. Присівши на 90 градусів, затримайтеся на кілька секунд у такому положенні і тримайте сідниці напружені, після чого повільно підіймайтеся.

І ще Як прибрати пивний живіт: названо найдієвіший спосіб


Присідання / Фото experiencelife

Бічні планки

Опустіться на всі чотири кінцівки, потім постарайтеся повернутися на бік, впираючись у підлогу рукою і ногою і створивши між ними своєрідну дугу. Інші кінцівки підійміть вверх. Плече повинно бути вище ліктя. Утримуйте цю позицію близько хвилини, відчуваючи напруги в тулубі, а потім міняйте бік.


Бічна планка / Фото coachmag

Місток

Лягайте на спину, поставте ноги ступнями на підлогу і, згинаючи коліна, підіймайте спину вгору, не відриваючи голови і шиї. Напружте корпус і тягніть стегна вгору, щоб створити місток. Стискаєте сідниці і утримуйте плечі на підлозі протягом декількох секунд.


Місток / Фото sworkit

Читайте також ТОП-4 законні причини пропустити тренування

Поза альпініста

Ляжте на підлогу, як перед віджиманнями. Потім по черзі починайте згинати ноги в колінах підтягуючи їх до грудей. Намагайтеся підтягувати коліно до протилежного від нього плечах, тобто вперед і вбік. Кілька разів повторюйте вправу.


Поза альпініста / Фото totalworkout.fitness