Яких промахів слід уникати при схудненні, розповіла нутриціологиня Валерія Клебан у своєму Instagram.
Читайте Сині тарілки, перекуси та солодке: розвінчані 6 міфів про схуднення
1. Різке скорочення калорійності і обсягів їжі
У бажанні швидше стати стрункішим і зігнати зайву вагу багато хто різко обмежує харчування.
Ми починаємо їсти один огірок, яйце і 2 літри води за день, сподіваючись прокинутися з -5 кг. Якщо ви мазохіст, то тиждень протягнете, але фізичний, моральний стан буде явно не ахті. А організм вам за такі витівки точно спасибі не скаже! – зазначила Клебан.
2. Одноманітне харчування
Раціон людини, яка худне, повинен бути різноманітним. Це необхідно не лише для того, щоб уникнути зривів, але і щоб наповнювати організм потрібними речовинами.
3. Перенавантаження
У спробах якомога швидше схуднути ми починаємо ходити в зал щодня. Однак це є серйозною помилкою. Фізичні перенавантаження негативно впливають на загальний фізичний стан, а також на хребет і суглоби. Нормальний режим – 3 тренування на тиждень. Пам'ятайте, що м'язи відновлюються протягом 48 годин після навантаження.
Цікаво Чи можна їсти після 6-ї години вечора і худнути: нутриціолог пояснила нюанси
Чаї і таблетки для схуднення
Подібні препарати не є жироспалювальними. Вони всього лише дають сечогінний або проносний ефект. Після таких експериментів починає випадати волосся, а шкіра стає жирною або сухою.
Дієта
Для схуднення багато хто вибирає модні дієти. Однак і вони – не панацея. Після більшості з дієт починаються проблеми з нігтями, шкірою і здоров'ям в цілому. Крім того, після повернення до звичного харчування скинуті кілограми повертаються назад.
Не експериментуйте зі здоров'ям – худніть правильно / Фото psychologies