Чого не можна робити під час схуднення – розповіла фітнес-експертка і нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Читайте Починаю худнути і зриваюся вечорами: що робити

У соцмережах усі хваляться фігурами, які пострункішали. Зірки, блогерки, подруги – всі худнуть! І тільки у вас цифра на вагах все та ж, що місяць або рік тому. Пропоную розібрати помилки, які ви допускаєте. Хибні уявлення ці дуже поширені! І саме вони заважають вам змінитися,
– зазначила Медушкіна.

Як не потрібно робити, щоб схуднути

  • Якщо хочеш схуднути – треба їсти менше. За словами фітнес-експертки, таку пораду дає багато хто, але вона помилкова, оскільки це призведе до швидкого голоду і сили зникнуть.
  • Весь день ви можете нічого не їсти, адже хочете схуднути. Однак увечері голод загострюється і ви починаєте їсти все підряд.
  • Питний режим. Цей пункт є обов'язковим для всіх. Якщо ви не будете пити достатню кількість води – схуднути буде набагато складніше.
  • Дієти. Якщо ви обмежуєте себе, то після закінчення дієти пускаєтеся в усі тяжкі. Це призводить до набору ваги.

Збалансоване харчування – один з найважливіших моментів для схуднення / Фото Pixabay

Цікаво Навіщо організму потрібні жири: факти, які має знати кожен

Впевнені, що якщо з'їсти торт у першій половині дня, то він не відкладеться на боках. І взагалі, можна об'їдатися скільки завгодно – головне до шостої вечора. Мабуть, до шести калорії менш калорійні, на вашу думку, не знаю,
– пояснила Медушкіна.

  • Багато хто вважає, що якщо їсти грейфпрути, ананаси, селеру або ягоди Годжі, то точно вийде схуднути. Однак ця їжа не вмовить організм забути про іншу "неправильну" їжу.
  • Якщо ви відмовляєте собі у смачній їжі і вживаєте, наприклад, тільки гречку, з часом вам це набридне і в хід піде фастфуд чи інша некорисна їжа.

Даєте собі обіцянки: всі, завтра починаю нове життя! Правильне харчування і тренування! Але з ранку проспали, день шалений, до вечора з ніг валитесь, не до нововведень. Ну, тоді з понеділка. Або з першого числа. Але – то гості, то чийсь день народження, то відпустка. І нове життя знову відкладається,
– назвала ще одну причину Катерина Медушкіна.