Джерело: Second Nature

Так, замість відмови від улюблених страв, потрібно просто почати жити за новими правилами, які не тільки стануть корисними звичками, а й допоможуть швидше скинути вагу. Такої думки дотримуються фахівці Національної служби охорони здоров'я Великобританії, повідомляє The Sun.

І ще Дієтологиня назвала продукти, які розганяють метаболізм та допомагають схуднути

Корисні звички, які пришвидшують схуднення

Починайте ранок з 10-хвилинної прогулянки і старайтеся займатися фізичними вправами впродовж усього дня. Спробуйте присідати, поки чистите зуби, віджиматися від стіни під час рекламної паузи або бігти на місці, поки готуєте чай.

Обмежте вживання алкоголю і від післяобідньої кави теж краще відмовитися. Це посприяє кращому сну вночі. Крім цього, замініть фруктові соки у пакетах і солодку газовану воду на мінеральну воду, чай, каву та молоко.


Не відмовляйтеся від смаколиків, просто їжте в розумних кількостях / Фото pexels

Їжте більше під час основного прийому їжі, щоб не грішити потім шкідливими перекусами. І забудьте про смаколики перед сном. Якщо ви любите солодке, замініть білий і молочний шоколад на темний з 70% какао в складі. Щотижня пробуйте новий овоч. Намагайтеся вибирати те, що ви раніше ніколи не їли.

Читайте також Які продукти їсти на обід і вечерю при схудненні