Причиною цього можуть бути звички, які збереглися з дитинства, розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален.

Корисно Які продукти не можна поєднувати при схудненні: корисний список

Деякі люди роками борються із зайвою вагою і не розуміють, чому вона повертається. Причина часто полягає у звичках з дитинства, які заважають стрункішати у дорослому віці,
​– зазначила Кален.

5 причин, які заважають схуднути

  1. Доїдати. У дитинстві багато хто чув: "Доїдай, їжу не можна викидати", "Всі сили у тарілці залишиш". Коли з'явилося відчуття насичення – зупиняйтеся. Їжу, яка залишилася, віддайте бездомним тваринам.
  2. Пити чай з цукерками після їжі. Багато батьків у дитинстві обіцяли дітям ласощі за з'їдений суп. Ця звичка залишилася і у дорослих. Пам'ятайте, що солодке краще їсти у першій половині дня.
  3. Їсти з хлібом. Раніше раціон був скромним і всі їли хліб, який допомагав відчувати ситість. Зараз же не рекомендується регулярно вживати хліб, особливо з високоочищеного пшеничного борошна. Краще вибирати цільнозерновий хліб або хлібці.

Не доїдайте їжу, якщо відчули насичення / Фото Pixabay

Читайте Чому не можна голодувати при схудненні: небезпечний нюанс

  1. Обідати 3 стравами.

Такий обід був необхідний людям, які займалися важкою фізичною працею. Сучасна людина витрачає менше енергії. Щоденне вживання 3 страв на обід може призвести до значного набору. Їжте по голоду і до його угамування. Не хочете суп – не їжте. Це не зіпсує шлунок! Проблеми зі шлунково-кишковим трактом починаються, коли людина голодує або переїдає,
– наголосила Олен Кален.

  1. Перекушувати бутербродами з ковбасою. Ще одна шкідлива звичка з дитинства, коли у школу багатьом давали з собою бутерброди. У багатьох такий раціон зберігся і в дорослому віці. Однак у ковбасах багато солі і шкідливих жирів, а в поєднанні з білим хлібом, за словами експертки, вони викликають здуття і проблеми з кишечником. Для перекусу краще брати фрукти або сухофрукти, легкий йогурт. Також підійдуть бутерброди, але з цільнозернового хліба з куркою, рибою або нежирним м'ясом.