Для того щоб організм швидко відновився, слід використати два способи. Детально про них розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален.

Не проґавте Як харчуватися після свят: 5 пунктів, які допоможуть прийти в форму

Тримайте ще 2 поради, які допоможуть в короткий строк привести себе в форму після довгих вихідних,
– зазначила Кален.

Як швидко прийти у форму після свят

1. Очищення організму і нормалізація роботи кишечника

Спиртні напої, які багато дозволяють собі на свята, призводять до інтоксикації організму. За словами експертки, для того щоб очиститися, можна використовувати сорбенти, а також відвари трав для підтримки печінки, нирок, видільних систем.

Також важливо підтримати кишечник, щоб токсини й шлаки вчасно вийшли з організму. У цьому допоможе клітковина (додайте її у свій раціон), а також бактерії, які нормалізують мікрофлору кишечника.

Уникайте алкоголю навіть на свята / Фото Pixabay

Цікаво Що їсти на сніданок, щоб худнути: прості поради, які допоможуть знизити вагу

2. Психологічна робота

За словами Олени Кален, для того щоб не переїдати на свята та вихідні в майбутньому, необхідно розібратися з причинами. Крім того, важливо підкоригувати свою поведінку й звички. Це допоможе уникнути неприємних наслідків для організму.

Розберіться з причинами переїдання / Фото Pixabay

Періоди переїдання – завжди стрес для організму і зазвичай негативно позначаються на його роботі у подальшому. Тому важливо не тільки вжити заходів після такого святкування, а змінити свої звички та навчитися отримувати задоволення не тільки від їжі, а й від самої атмосфери свят і вихідних,
– резюмувала експертка.