Найважливіше – отримати гарне тіло після схуднення. Для цього важливий комплексний підхід, який складається з трьох пунктів, розповіла фітнес-експертка та нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Цікаво ТОП-7 ягід, які потрібно включити в раціон

Я хочу, щоб ви не просто худнули, а робили це красиво. Поясню, про що я говорю. Коли я активно займалася степ-аеробікою, я була далека від фігури своєї мрії. Три години кардіонавантажень на тиждень, але целюліт все так же був зі мною, сідниці були плоскими, а живіт стирчав "колесом" вперед. Я називала себе "жирним прямокутником", і така фігура була у мене протягом багатьох років,
– зазначила Медушкіна.

Вона підкреслила, що для красивого схуднення важливий комплексний підхід. За словами фітнес-експертки, він працює в будь-якому випадку:

  • якщо живіт був з юного віку;
  • якщо тип жировідкладення змінився в 30-40 років;
  • якщо живіт з'явився після пологів і не зникає, хоча зайвої ваги не залишилося.

Правильний підхід до схуднення дозволить позбавитися від зайвого / Фото sportlady

Читайте Як зробити красиві руки: ефективний спосіб від тренерки

Як схуднути й отримати гарне тіло

  1. Збалансоване харчування та дефіцит калорій. Цей спосіб допоможе позбутися від зайвого жиру.
  2. Вправи на загальне жироспалювання. У першу чергу йдеться про силові тренування – вони допоможуть збудувати гарні пропорції.
  3. Тренування на проблемну зону. Фітнес-експертка уточнила, що мова йде про м'язи кора. Якщо їх зміцнити – живіт стане більш плоским.

Підійдіть до проблеми з усіх боків, і тіло відповість вам із вдячністю. Ви не просто приберете живіт – ви отримаєте гарне й здорове тіло з рельєфом і без обвислої шкіри,
– резюмувала Катерина Медушкіна.