Джерело: інстаграм medushkinafit

Який спосіб допоможе позбутися від зайвих кілограмів і прибрати целюліт, розповіла фітнес-експертка, нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Також корисно Які продукти їсти на обід і вечерю при схудненні

Набряки і целюліт – здавалося б, який зв'язок? Набряклість при целюліті додає ще пару-трійку сантиметрів до об'ємів стегон і сідниць,
– зазначила Медушкіна.

Вона пояснила, прибрати набряклість допоможе масажист, і після курсу антицелюлітного масажу об'єми зменшаться. Але піде лише вода, а жир залишиться. Згодом вода знову накопичиться через те що лімфатичні судини пережаті "жировими клітинами, які збільшуються в об'ємі і ущільнюються".

За словами фітнес-експертки, краще рішення цього питання – тренування. За допомогою м'язів можна прокачати лімфу і міжклітинну рідину.

Що відбувається під час тренування

  • спалюються калорії, які дістаються з жирових відкладень.
  • прокачується кисень, який є основним окислювачем жирів і головним жироспалювачем.

Для того щоб позбутися від целюліту, потрібен комплексний підхід​ / Фото newyorkfitspo

Цікаво Жирові пастки на тілі: що це таке і звідки береться

Медушкіна уточнила, що для схуднення і позбавлення від целюліту, потрібно виконувати 3-4 тренування на тиждень по годині:

  • 1-2 загальних аеробних тренування на все тіло;
  • 2 тренування з акцентом на ноги і сідниці з силовими базовими вправами (присідання, випади, румунські тяги, сідничні місток).

Такий режим дозволить підсилити приплив жироспалювальних гормонів у проблемну зону, дасть можливість м'язам зміцнюватися і відновлюватися між тренуваннями,
– пояснила Катерина Медушкіна.