Як схуднути в домашніх умовах, розповіла експертка в психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален у своєму Instagram.

Цікаво Як повернутися в форму після тазика Олів'є: дієтологиня назвала спосіб

Здавалося б, так багато інформації про ЗСЖ, про правильне харчування і тренування, але все одно щось йде не так – то дні народження, то сонячні вихідні... Як тут відмовитися від шашликів з друзями? То готую, то годую, то перекушую за компанію. Що ж це виходить, ми зовсім себе не знаємо? Нам здається, що причина зайвої ваги в одному, а насправді зовсім в іншому, – зазначила Кален.

Як схуднути вдома

Підходячи до холодильника, завжди запитуйте у себе, чи дійсно вам хочеться їсти, або ж це звичка? ️ Почніть їсти тільки тоді, коли відчуваєте голод.

Для того щоб не вживати ласощі і харчове сміття, приберіть все це у шафи і холодильники. Пам'ятайте, що чим частіше їжа потрапляє вам на очі, тим частіше ви щось закидаєте в рот за звичкою. Харчування має бути усвідомленим, тоді вага починає знижуватися.

Одноманітність теж має важливе значення. Пробуйте ставити на день цікаві плани та завдання. Чим більше у вас справ протягом дня – тим менше ви думаєте про їжу.

Читайте Мінус 2 кг за день: дієтологиня розписала розвантажувальне меню

Таким чином, щоб схуднути вдома, потрібно:

  • Їсти тільки при відчутті голоду.
  • Прибрати їжу з видних місць.
  • Складати план на день.