Які це правила – розповіла фахівчиня з харчування Ольга Юсюз у своєму Instagram.

Читайте Чому скинута вага повертається: названа помилка тих, хто худне

7 корисних звичок для схуднення

1. Сніданок

Багато хто не любить їсти вранці, однак саме цей прийом їжі є першою найважливішою звичкою для схуднення. Снідати потрібно не пізніше, ніж через 1 годину після пробудження!

2. Дефіцит калорій

Багато хто вважає, що для схуднення потрібно мало їсти, – це неправильна думка. Звичайно, у перші дні ви будете втрачати вагу, але трохи пізніше вона повернеться з надбавкою. Важливо створити природний для організму дефіцит калорій. Це має бути поріг від 10 до 20%.

3. Корисні жири

Більшість людей, які бажають схуднути, вважають, що потрібно повністю відмовитися від жирів. Це теж помилка. Важливо привчити себе вживати жири, але в обмеженій кількості. Це можуть бути:

  • вершкове масло від 72,5%;
  • горіхи;
  • авокадо;
  • рослинні олії.

4. Солодощі

Не можна повністю відмовлятися від солодкого – це призведе до зривів і переїдання. Звикаємо вибирати корисні солодощі: фрукти, сухофрукти, мед, не забуваючи обмежувати їх кількість.

Багато звичок потрібно міняти на правильні / Фото ptu161

Цікаво Морська капуста: як вона впливає на зниження ваги

5. Вуглеводи

Багато хто не розділяє складні і прості вуглеводи, відмовляючись від перших і залишаючи другі у величезній кількості. Прості вуглеводи не тільки заважають схудненню, але і сприяють набору ваги.

6. Спорт без правильного харчування

Багато хто вважає, що спорт допоможе схуднути. Це помилкова думка, адже тільки в комплексі харчування + спорт можна досягти відмінного результату, і закріпити вагу.

7. Не їсти після 6 вечора

Вечеряти необхідно за 3-4 години до сну. Звичка не їсти після 6 вечора підходить тільки для тих, хто лягає спати о 9-10 вечора.