Які з них допоможуть привести ноги в форму, і як їх правильно виконувати, показала майстриня спорту України з бодібілдингу, віце-чемпіонка України IFBB 2019 Катерина Кононова у своєму Instagram.

Цікаво Прес горітиме вогнем: кращі вправи для ідеального живота

Коліно є найбільшим і, мабуть, одним з найскладніших суглобів людського організму. Воно забезпечує згинання та розгинання ноги, її рухливість, при чому в усіх напрямках. Розгинання суглоба. Ця функція покладена всього на один, зате найбільший м'яз ноги – чотириглавий. Він складається з прямої, латеральної, медіальної і проміжної м'язи. Так ось, стрункі коліна = красиві квадріцепси, – зазначила Кононова.

Вона представила відео блоку вправ на квадріцепси. За її словами, це одне з найскладніших тренувань: "М'яз великий, витрата енергії велика, вправи складні.

Тренування складається з 5 вправ (відпочинок меджу ними становить 1,5 хвилини). Кожне з них виконується в 4 підходи (новачки роблять строго по 2 підходи і не більше) з відпочинком до 3-х хвилин.

Тренування розраховано як на новачків, так і на спортсменів / Фото freepik

Актуально Тренування в домашніх умовах: названі головні помилки

Які вправи входять у блок

  • Присідання (4 підходи по 20 разів; новачки – 2 підходи по 10-12 разів);
  • Короткий випад (4 підходи по 15 повторень; новвчки – не більше 2 підходів по 6-7 разів);
  • Перешагування (4 підходи по 15 повторень; новачки – не більше 2 підходів по 6-7 разів).
  • Вибухові присідання (4 підходи по 15 повторень; новачки - 2 підходи по 6-7 разів)
  • Розгинання (3 підходи зі зміною ніг і без відпочинку по 20 повторень. Можна використовувати обважнювачі для ніг або фітнес-гумки. Новачки виконують без навантаження).