Як прибрати зайве на животі і отримати гарну фігуру у домашніх умовах, розповіла фітнес-експертка Катерина Медушкіна у своєму Instagram.

Читайте Як зробити ідеальний прес: названо одну з найкращих вправ

Багато хто вважає, що максимальний ефект для опрацювання м'язів живота досягається вправами, які потрібно виконувати лежачи. Але, погодьтеся, бувають ситуації, коли лягти немає можливості, наприклад, у парку в прохолодну або сиру погоду або якщо вдома холодна підлога. Так що з настанням осінньо-зимового сезону цей комплекс особливо актуальний, а ефект від нього нітрохи не менше! – зазначила Медушкіна.

Як займатися

Комплекс складається з 3 вправ. Кожне виконується у 3 підходи.

1. Положення – бічна планка. Виконується в 3 підходи по 8 разів на кожну сторону.

"Долонею впираємося в підлогу, обидві ноги спираються на підлогу, нижня позаду верхньої. Стежимо, щоб тіло зберігало пряму лінію. Виконуємо мах вільною рукою, піднімаючи її головою, а потім опускаємо, ведучи назад під корпус", – пояснила фітнес-експертка.

Комплекс допоможе отримати бажаний рельєф на животі / Фото vapeadept

Цікаво Як прибрати "вушка" на стегнах у домашніх умовах: дієвий спосіб

2. Для виконання вправи необхідно стати в планку на витягнутих руках. По черзі коліна через боки підтягуємо до пахв, після чого повертаємося у початкове положення. Робимо в 3 підходи по 12 разів на кожну сторону.

3. Ноги ставимо на ширині плечей, а руки тримаємо над головою. У високому темпі тягнемо коліно до грудей по діагоналі, а руки опускаємо зверху вниз до коліна, після цього повертаємося в початкове положення. Виполняеем в 3 підходи по 15-20 разів.