Як перестати заїдати стрес – розповіла фітнес-експертка, нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Читайте також Чого не можна робити для схуднення після 40 років: 3 пункти

  1. Зізнайтеся собі у проблемі. За словами Медушкіної, багато дівчат впевнені, що контролюють ситуацію, однак під час нервового напруження можуть змести весь холодильник і навіть не помітити. ⠀
  2. Заведіть щоденник харчування. У нього потрібно вносити всю їжу до того, як ви її з'їсте. Крім того, важливо записувати, з якої причини ви їсте – голод або ж нудьга та ін.
  3. Вчіться перемикатися. Придумайте заняття, які допоможуть зняти нервову напругу і відвернути від їжі.

І головне – складіть чіткий план харчування. Він повинен складатися з здорової, натуральної їжі і включати в себе всі необхідні нутрієнти, мінерали і вітаміни, щоб виключити додаткові "хотілки" через нестачу того чи іншого елемента. Прийоми їжі – 5-6 разів на день. І не допускайте дефіциту калорій більше 20%. Голод – перший крок до "зажорів" і зриву,
– наголосила Катерина Медушкіна.

Уникайте переїдання – це допоможе знизити вагу / Фото Pixabay

Цікаво Гібридне тренування у домашніх умовах: що це таке і як виконувати

  1. Питний режим. Не забувайте пити достатню кількість води (30 – 40 мілілітрів на 1 кілограм маси тіла). Досить часто спрага видає себе за голод і люди починають їсти.
  2. Оголосіть бій "харчовому сміттю". Перед тим як йти у магазин, складайте список необхідних продуктів. Забудьте про чіпси і тістечка – вибирайте здорову їжу.

Вибирайте здорову їжу / Фото Pixabay