Насправді збалансовано харчуватися і худнути – зовсім не складно, якщо дотримуватися 3 важливих моментів, розповіла дієтологиня Світлана Фус у своєму Instagram.

Цікаво Навіщо пити воду з лимоном: 4 фактори, про які ви могли не знати

Багато хто, для того щоб позбутися від зайвих кілограмів, "сідають на дієту", часто вибираючи її, почитавши інформацію в інтернеті. І, як правило, не розуміючи, що будь-яка дієта з певними обмеженнями у харчуванні – це ще той ризик з точки зору здоров'я і що далеко не завжди ці обмеження можуть підійти саме вам. Інша справа – правильне харчування, яке базується на збалансованому раціоні з правильно розподіленим обсягом білків, жирів і вуглеводів, – зазначила Фус.

За її словами худнути правильно – зовсім не складно, якщо дотримуватися кількох правил.

3 правила для правильного схуднення

1. Гармонійне співвідношення енергії, яка надходить з їжею, і енергії, яка витрачається. Тобто людина повинна витрачати енергії більше, ніж споживає з їжею, інакше на тілі осяде зайва вага.

Якщо дотримуватися кількох правил – худнути не доведеться / Фото ivetta

Читайте Як звички впливають на вагу: цікаві нюанси від фітнес-експертки

2. Збалансоване меню на кожен день, в якому повинні бути всі необхідні для організму речовини (білки, корисні жири, вуглеводи, вітаміни і мінерали).

3. Режим прийому їжі. Продукти мають бути правильно розподілені протягом дня. Важливо дотримуватися режиму харчування і не допускати гострого почуття голоду. Якщо правильно харчуватися протягом дня, то увечері не буде сильного голоду і переїдання, а значить і не доведеться позбавлятися від зайвих кілограмів.