Так, 35-річна Андреа Хаттон одного разу вирішила посортувати архівні фото своїх двох дітей і виявила, що її немає на жодному сімейному кадрі. Як згадує жінка, на той час вона важила 73 кілограми і це стало причиною комплексів, через що узагалі не фотографувалася.

І ще Перевтілюватися ніколи не пізно: чоловік у 50 років скинув 50 кілограмів і став моделлю

Через зайву вагу я просто не могла дивитися на себе в дзеркало. Я тікала, коли хтось діставав камеру. Мені шкода, адже у мене навіть не залишилося щасливих спогадів на фото,
– каже жінка.


Через надмірну вагу жінка завжди ховалася від камер / Фото honey.nine

Це стало тим переломним моментом у житті мами двох дітей, коли вона вирішила взяти себе в руки. Тож, щоб комплекси не віддаляли її від рідних, австралійка вступила у фітнес-спільноту мам, які, як і вона, боролися із зайвою вагою.

Наступні п'ять місяців Хаттон не тільки працювала над власним тілом, а й намагалася полюбити себе. Жінка почала правильно харчуватися, займатися ходьбою і відвідувати тренажерний зал три рази в тиждень. І за три роки тренувань Андреа скинула 23 кілограми. Тепер красуня не соромиться ходити з дітьми на пляж, а боязнь камери зникла на завжди.

Читайте також Як морально не вигоріти при схудненні: дієтологиня назвала помилки, яких варто уникати

Для мене не має значення, в купальнику я чи одягнена. Я подумки відчуваю себе приголомшливо і більше у мене немає бажання ховатися,
– радіє австралійка своєму перевтіленню до невпізнання.


Після схуднення австралійка почала більше часу проводити з дітьми та насолоджуватися життям / Фото honey.nine