Як правильно підготуватися до спорту вдома, і з яких вправ почати, розповіла фітнес-блогерка Тетяна Федорищева у своєму Instagram.

Цікаво На випадок карантину: як виконувати вправи з подушками і диваном

Тренування вдома: 5 кроків

1. Місце

Визначтеся, де саме у квартирі ви будете проводити тренування. Бажано, щоб перед вами було дзеркало. Це необхідно для того, щоб бачити себе і перевіряти техніку.

2. Інвентар

У перший час вам не знадобиться ніякий інвентар – ваги власного тіла достатньо.

Не маючи різних фітнес-брязкалець можна виконувати безліч різноманітних вправ, збільшуючи навантаження, – зазначила Федорищева.

Актуально Тренування кросфіт вдома: вправи для новачків і не тільки

3. План тренувань

В тиждень вам знадобиться проводити 3-4 інтенсивних тренування по 30-40 хвилин. Час заняття не має значення, важливо пропрацювати все тіло. За словами фітнес-блогерки, "проблемні зони і так підуть із загальним зниженням жирового прошарку і тонусом м'язів".

4. Техніка

Щоб досягти максимального результату, вивчіть техніку основних базових вправ. До них належать: присідання, випади, віджимання та ін. Для того, щоб перевірити свою техніку, зніміть своє тренування на відео і перевірте, чи правильно ви виконуєте вправи.

5. Швидкість

Слабка витривалість і низький тонус м'язів у перший час не дадуть вам виконати тренування на 100%. Виконуйте вправи повільно, вдумливо, вибирайте вправи без стрибків і комбінацій декількох рухів, – додала Федорищева.

За її словами, краще виконувати все повільно, але правильно.

Виконуйте всі вправи правильно – це допоможе швидше досягти результату / Фото lifehacker