Правильне присідання відмінно зміцнює м'язи стегон, сідниць, преса, квадріцепсів, спини і підколінні сухожилля. Плюс до всього присідання відмінно позначаються на балансі і координації. І тренер Кирило Торос вказав на типові помилки під час виконання вправ такого типу.

І ще Бічні випади: тренер показав, як правильно виконувати вправу для тренування ніг і сідниць

Відривання п'ят

Багато хто не рівномірно розподіляє вагу по стопі і відриваю п'яти від підлоги. Вам потрібні кросівки з гарною підошвою, а професіонали використовують штангетки з каблуком. Ви ж можете на перший час підкласти щось під п'яти, щоб нога стояла стійкіше. В ідеалі, коли ви присіли, ви повинні з легкістю поворухнути пальцями на ногах.

Завалювання колін усередину

Для цієї проблеми є просте рішення, просто одягайте гумку на ноги і тепер вам доведеться примусово розводити коліна в сторони.

Підкручування таза

Ця проблема пов'язана з тим, що у вас погано розтягнута задня поверхня стегна. Висновок звідси простий, потрібно тягнути задню поверхню стегна.

Читайте також Пропрацювання спини у тренажерному залі: 3 прості вправи – відео

Завалювання корпусу вперед

Теж дуже часта проблема, тут для відточування техніки краще спочатку присідати обличчям до стіни – це допоможе зрозуміти механіку руху.