Очікування швидкого результату

Що б не обіцяла реклама, неможливо сісти на шпагат за день або накачати прес за тиждень. Це довга і старанна робота, під час якої не варто порівнювати себе і спортсменів, які тренуються роками.

До слова Де взяти сили на тренування: корисна порада від фітнес-експертки

Якщо ви поки не бачите у дзеркалі фігуру мрії – це не привід здаватися. Розбивайте глобальну мету на підцілі, фіксуйте результати і хваліть себе за маленькі перемоги,
– радять у спортклубі Smidyuk Academy.

Не вироблена звичка

Уявіть, що ви вирішили скинути пару кілограмів перед поїздкою на море. А після повернулися до улюблених булочок і благополучно забули про тренування. З імовірністю 99% ви так само поспіхом будете готуватися до наступного пляжного сезону.

Для будь-якої дії важлива регулярність, тільки так можна перетворити спорт в частину життя,
– підкреслюють фахівці.

Не дуже й хотілося

Кожен з нас робить вибір, виходячи з особистої мотивації. Якщо у вашій історії немає певного бекграунду, ви насправді не хочете нічого міняти, а чужі гарні фото або відео тренувань будуть вас заряджати тільки на короткий період! І при першому ж завалі на роботі або втомі ви кинете тренування.

Більше мотивації Як виглядає 72-річний атлет, який пішов у спортзал з 11 років: мотивуюча історія бодибілдера

Робота над собою починається з голови. Відповідайте собі чітко на питання: навіщо вам це потрібно?! А після цього йдіть до мети і не відступайте,
– додали у спортклубі.