Однак існують методи, які допоможуть бути здоровою і стрункою. Які вправи потрібно виконувати після 40 років, показала фітнес-експертка і нутриціологиня Катерина Медушкіна.

Цікаво Беріть пляшки з водою: Аніта Луценко показала потужне тренування

Є такі види фізичного навантаження, які просто є обов'язковими у віці 40+. Для продовження молодості, профілактики дегенеративних руйнувань і, звичайно, естетичної гармонії,
– зазначила Медушкіна.

Що дає фізичне навантаження після 40 років:

  • Зміцнює м'язовий корсет спини. Це необхідно незалежно від того, чи є у вас скарги на спину.
  • Зміцнює серцево-судинну систему. За словами фітнес-експертки, без тренування серця і судин організм стає метеозалежним, а серце отримує більше навантаження від стресу.
  • Зміцнення дихальної системи. Легкі зменшуються в об'ємі, якщо не працювати з диханням. Це призводить до важкої боротьби з респіраторними захворюваннями, з'являється часта втома і дратівливість.

Правильні вправи дозволять стежити за фігурою і здоров'ям / Фото simpleslim

Читайте Як підтягнути внутрішню поверхню стегна: ТОП-3 вправи

Які вправи виконувати після 40 років:

Катерина Медушкіна показала 3 вправи і пояснила, навіщо вони потрібні.

  1. Вправа зміцнює поперековий відділ, м'язи стабілізатори, прес. Вона підходить для новачків. Виконуємо 2 підходи по 15 разів на кожен бік.
  2. Гімнастика. Вона допомагає нормалізувати обмін речовин і травну систему, розслаблює нервову систему, допомагає насичувати організм киснем. Робимо 15 повторень.
  3. Вправа розігріває організм, зміцнює серцево-судинну систему, а також працює над всім тілом. Крім того, навантаження йде на область живота і спини. Виконуємо 2 підходи по 8 разів з кожної руки.

Техніку виконання вправ дивіться на відео: