Складаючи свій раціон, важливо також звертати увагу на свої звички. Яких трьох правил слід дотримуватися, розповіла дієтологиня Альона Коготкова.

Цікаво Як ходити для схуднення: 2000 кроків за 15 хвилин, не виходячи з дому

Правильне харчування: яких правил потрібно дотримуватися

  • Не потрібно куштувати їжу під час приготування

Під час приготування їжі дуже багато жінок та чоловіків куштують страви. Спочатку борщ на сіль перевірили, потім компот на цукор. Це призводить до споживання зайвих калорій.

  • Корисні жири

Суть в тому, що у людини з надмірною вагою потенційна користь від найкорисніших жирів нівелюється ризиками для здоров'я від надлишку власних жирів,
– зазначила Коготкова.

Сніданок повинен бути ситним / Фото Pixabay

Важливо Смачні квадратики з полуницею для дітей і дорослих: швидкий десерт без випічки

  • Сніданок

У суспільстві прийнято вважати, що ідеальним сніданком є вівсяна каша. Однак дієтологиня з цим абсолютно не згодна. За її словами, такий варіант підходить людям, у яких є проблеми з травленням.

Для середньостатистичної офісної жінки це загрожує тим, що ще по дорозі в офіс, її шлунок почне говорити з нею людською мовою. Навіть школярам рекомендую сніданок у вигляді каші доповнювати білковим продуктом. Це може бути яйце, сир, сир, шматочок м'яса або птиці,
– додала Альона Коготкова.

Вона уточнила, що якщо у дитини є надлишкова вага, в такому разі не слід готувати кашу щодня, краще чергувати її з білковими сніданками.