Парна йога дає змогу глибше пропрацювати м'язи та розтягнути тіло. Відеоінструкцію для практики пропонує блог yoga.sequencing в інстаграм.

Актуально: З чого почати тренування вдома: поради для новачків від відомої фітнес-тренерки

Пропонуємо динамічне експрес-тренування для двох.


Акройога – йога, що передбачає практику удвох / Фото Slavyoga

Парні присідання

Станьте спинами один до одного, тримайтеся руками, що зігнуті в ліктях. Повільно присідайте, намагайтеся відвести ноги якомога далі від тіла і знайти опору в спині партнера.

Велосипед удвох

Виконуйте звичну вправу "велосипед". Але при цьому впирайтеся ступнями у ступні партнера. Так збільшується навантаження на м'язи.

Підіймання ніг

Ляжте на спину. Партнер стоїть позаду вас, біля голови. Підіймайте зігнуті ноги вгору, а помічник нехай з силою направляє їх назад. Повторюйте 10-15 разів.


Парні тренування допомагають краще пропрацювати усе тіло / Фото tochka.net

Передавання предмета

Для цієї вправи вам знадобиться спеціальний тренувальний блок, або будь-який інший невеликий предмет вагою близько кілограма.

Сядьте на підлогу, спинами один до одного. Підійміть ноги, зігнуті в колінах, утримуйте їх за допомогою м'язів пресу. Руками передавайте один одному предмет, утримуючи при цьому ноги в повітрі.

Давати "п'ять"

Станьте в позицію для віджимання, обличчям один до одного. Почергово давайте один одному "п'ять" або потискайте руки.

Перевірте себе: Чи правильно ви худнете: лікарка назвала перелік поширених помилок, що заважають позбутися ваги

Модифікована ластівка

Станьте на руки, а помічник нехай тримає ваші ноги у повітрі. Підіймайте одну руку, затримайтеся у такій позиції, опускайте. Потім підіймайте другу руку.

Перегляньте відео, як правильно виконувати вправи: