Можна бігати поодинці, без прив'язки до якогось місця або події. Але є бігуни, які дуже люблять масові забіги, що стали давно популярними в усьому світі і активно збирають свою аудиторію в Україні останнім часом. Цього року через карантинні обмеження більшість масштабних офлайн забігів скасували, але завдяки бажанню бігунів об'єднуватися, з'явився цікавий формат: онлайн-забіги.

​Цікаво Корисні гаджети для захоплених активним способом життя

Що це за формат

Онлайн-забіги – це такий же реальний біг на комфортну дистанцію, на якому учасник біжить начебто, як і один, в день, встановлений організатором події, але при цьому десь на такому ж маршруті біжить хтось ще. У бігуна є справжній стартовий пакет, медалька і інші атрибути, які надсилають поштою. Ця причетність сильно додає драйву. В такому забігу важливо зафіксувати результат за допомогою спецтрекера, поділитися з організаторами і навіть побачити місце в турнірній таблиці.

Такі онлайн-забіги за місто мрії Sportbank Dream Running Series проводив все літо організатор масштабних бігових заходів України Run Ukraine.

Читайте Як зробити доступним активний спосіб життя: ТОП-7 корисних додатків для кожного

У листопаді, грудні і січні в Києві відбудеться ще одна серія паркових онлайн-забігів від Run Ukraine. Вона покликана звернути увагу киян на красу свого міста і залучити їх до плоггінгу – еко-ініціативи, яка поєднує в собі біг і прибирання сміття.

Кожен забіг має різні дистанції / Фото ideal-living

Як повідомляє організатор, серія KYIV PARK RUN ONLINE складається з чотирьох онлайн-забігів, присвячених паркам Києва:

  • Маріїнського парку;
  • Голосіївського парку ім. М. Рильського;
  • Парку партизанської слави;
  • Парку "Наталка".

В рамках кожного забігу є дистанції для різних рівнів фізичної підготовки: 5 км, 10 км і 21 км. Тому взяти участь у стартах може кожен бажаючий.

І про вигоди

Учасники забігів від Run Ukraine і клієнти sportbank зможуть отримати подвійний кешбек за реєстрацію на забіги:

10% кешбек на особистий бонусний рахунок Run Ukraine і 10% кешбек на власну картку sportbank (якщо платити за реєстрацію карткою банку). Замовити тут.

Приєднуйтесь!