Пляшка, що нагадує про кількість випитої рідини

Іноді здається, що за день ми випиваємо добову норму води, але насправді багато хто забуває або просто не завжди правильно підраховує потрібний обсяг для організму. У такому випадку є помічник – пляшка з вбудованими сенсорами, що відстежує рівень отриманої рідини й нагадує організму, що пора випити кілька ковтків води.

Пляшка, як смарт-гаджет, синхронізується зі смартфоном. У мобільному застосунку вводяться основні біометричні параметри користувача, за допомогою яких система визначає індивідуальну "мету гідратації" і, виходячи з інформації, готує нагадування.

У продажу є різні моделі, що відрізняються обсягами, функціоналом, додатковими вбудованими режимами (самоочищення, стерилізація ємності, термос тощо).

"Розумні" кросівки, які зашнуровуються автоматично або сповіщають бігуна про помилки під час бігу

"Розумне" взуття вже є в лінійці багатьох спортивних брендів. У Nike є кросівки, шнурки яких підтягуються автоматично в момент торкання п'яти до спеціального сенсора. Xiaomi й Puma випускають кросівки з мініатюрним чіпом в підошві, який рахує кроки, пройдену відстань і витрачені калорії. Деякі моделі спортивного взуття навіть можуть підказувати користувачу, що не так в техніці бігу. Практично всі моделі синхронізуються з мобільним застосунком і виводять статистику руху.

Ваги-аналізатор

Повноцінний аналіз складу тіла тепер доступний в домашніх умовах: відсоток вмісту жирової тканини та м'язів, водний баланс, швидкість метаболізму і біологічний вік. Це лише частина показників, які покажуть вам ваги в спеціальному мобільному додатку.

Пов'язка-гарнітура

Дуже багатьом не зручно займатися спортом в класичних навушниках, тому придумали альтернативу – пов'язку на голову, що виконує роль гарнітури (підключається через Bluetooth) і забезпечує комфорт під час тренування. Вона не сповзає під час активного тренувального процесу, але піклується про те, щоб людина не втрачала зв'язок із зовнішнім світом і своєчасно реагувала на зовнішні звуки. Пов'язку можна прати, просто попередньо витягнувши стереосистему.

Скакалка-лічильник

Звичайна скакалка – це доступний тренажер, який завжди можна носити з собою.

Стрибки на скакалці спалюють багато калорій, зміцнюють м'язи ніг, покращують координацію. Але електронна скакалка хороша тим, що синхронізується з іншими фітнес-гаджетами й збирає всю статистику, аналіз тренування тощо в додаток.

Крім іншого, деякі моделі оснащені підказками, датчиками, підсвічуванням і системою аналітики.

Оплачуючи покупки кредитною карткою sportbank в листопаді, ви отримуєте кешбек на техніку 3%, а якщо гаджет куплений в спеціалізованому спортивному магазині – то кешбек буде вже 10% по категорії "Спорт". Також, розраховуючись кредитним лімітом, можна купити товар практично в розстрочку, повертаючи суму покупки до 4-х місяців.