Про особливості вибору спорядження для походу розповідає Active 24.

Актуально: Чому скелелазінням може займатися кожен і що для цього потрібно

При виборі одягу, в якому будете підкорювати гори, важливо звертати увагу не тільки на його характеристики.


Чим більше яскравих аксесуарів, тим краще / Фото fishki.net

Якщо ви раптом загубитеся, відстанете від групи, повернете не туди абощо – в яскравому одязі вас буде помітно здалеку. Так само ви зможете розгледіти своїх товаришів, якщо ті будуть вбрані у демаскувальні кольори.

У кризових ситуаціях, коли турист загубився або травмувався – рятувальникам набагато простіше побачити його в кольоровому одязі. У тому числі це полегшує пошуки з повітря.


Туристи мають бути помітними / Фото zclub-caspian

Сьогодні можна знайти спорядження яскраво-червоних, оранжевих, рожевих, салатових, жовтих відтінків. Чим менш "природній" колір – тим краще, адже так вас буде помітно здалеку.

Особливо популярні яскраві куртки, флісові кофти та рюкзаки. Тобто те, що носять на верхній частині тіла і що завжди перебуває у видимості.

Навіть якщо вам здається, що "веселі" кольори виглядають не дуже стильно – у горах панує власна мода. Приємним бонусом є те, що кольорове спорядження має чудовий вигляд на фотографіях з походу.


Надавайте перевагу "неприроднім" кольорам / Фото ski.ru

Щоб убезпечити себе в темну пору доби, подбайте про світловідбивачі. Зазвичай вони є на туристичних рюкзаках. Якщо немає – придбайте їх в будь-якому магазині. Так вас зможуть знайти за допомогою ліхтарика.


Туристів у кольоровому вбранні видно краще / Фото blog.decathlon

За темою: Поради туристам-початківцям: як правильно підібрати одяг в похід

Кольоровий одяг рекомендують використовувати не тільки у поході в гори. Його можна носити в лісі, під час відпочинку на природі, прогулянки з собакою тощо. Скрізь, де є небезпека заблукати чи загубитися – одягайтеся яскраво.