Вправи, які підійдуть для будь-якої фігури, показала фітнес-експертка, нутриціологиня Катерина Медушкіна в Instagram.

Читайте Сідниці, кор і плечі: як виконувати ефективне тренування вдома

Насправді не всім необхідно обов'язково повноцінно тренуватися тричі на тиждень, особливо якщо особливих проблем у вас немає. Але і зовсім без фізичної роботи теж не обійтися – будь-яка фігура попливе під час відсутності навантаження, – зазначила Медушкіна.

Вона назвала базове навантаження, яке необхідно для фізичної краси.

  • Для того щоб постава була красивою – необхідно зміцнювати спину. Досить кількох вправ для підтримки балансу: вертикальна і горизонтальна тяга або підтягування і кишенькова тяга.
  • Щоб в області пахв не було валиків, а груди не обвисали – робіть віджимання або жим грудей.
  • Для уникнення обвислості сідниць, виконуйте махи ногами з будь-яким обтяженням (гумки, обважнювачі). Також допоможе зворотна екстензія або гіперекстензія і мертва тяга.
  • Щоб не було "ефекту мурашки", коли після їжі випирає живіт, виконуйте будь-яку динамічну вправу і класичну планку на ліктях.

Корисно Жироспалювальне тренування: що це таке і як його виконувати

Дівчині без серйозних проблем з фігурою така система дозволить не витрачати багато часу на забійну роботу над тілом і при цьому залишатися в гарній формі, звичайно, дотримуючись адекватної для себе кількості калорій у харчуванні. Ви навіть можете виконувати по одній вправі в день. І не помітите, як вас затягне, і після першої вправи захочеться ще і другу, і третю, і щось новеньке, – резюмувала Медушкіна.

Як виконувати вправи – дивіться на відео: