Чому так відбувається і в чому криється причина, розповіла фахівець з харчування Ольга Юсюз у своєму Instagram.

Цікаво Який сир можна їсти при схудненні

За словами Юсюз, у подібних ситуаціях інтервали між прийомами їжі складають більше ніж 4 години. Організм звикає, що його змушують голодувати – відбувається набряк і скупчення калових мас. У той же час жирові клітини будуть поповнюватися.

Тому що його (організм. – Ред.) годувати не будуть, і йому потрібно якось виживати в цих умовах. Звісно, такі відхилення запустять низку захворювань і купу хвороб. Гормональні збої – їх вже не уникнути, ще гірше – запустити генетику. Там вже спалахне все, – пояснила Юсюз.

Вона уточнила, що організм може перебувати в стресі через недоїдання. Для того, щоб цього уникнути, потрібно споживати не менше за основний обмін.

Харчування має бути збалансованим / Фото goodhouse

Актуально Починаємо худнути: які булочки, торти та хліб можна їсти

Якщо ви худнете, і раптом застрягли на мертвій точці, збільште ваш добовий калораж на 200-400 Ккал/добу на кілька тижнів – це допоможе вашому організму вийти зі стресу, і продовжувати худнути далі, – роз'яснила фахівець з харчування.

Як правильно худнути

  • Прийоми їжі кожні 2,5-3 години
  • Споживання останніх вуглеводів за 6 годин до сну
  • Прості вуглеводи повинні складати 10% всього раціону
  • Вечеря – за 3-4 години до сну
  • Перед сном обов'язково потрібен білковий перекус
  • Водний режим
  • Організм з їжею повинен отримувати достатню кількість калорій (на 20% менше, ніж ви витрачаєте) і нормальний збалансований склад білків, жирів і вуглеводів.

Якщо ви створюєте дуже великий дефіцит калорій (50% і більше), то ви худнете неправильно: втрачаєте м'язи і воду, а не жир. Як тільки ви будете дотримуватися грамотного балансу в калоріях, білках, жирах і вуглеводах – організм почне працювати, як годинник, і позбавлятися від зайвого жиру, а не від м'язів, – резюмувала Ольга Юсюз.