Як "працює" грейпфрут, і чи допомагає він позбутися зайвих кілограмів, розповіла експертка у психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален.

Цікаво Схуднення без дієт: названі 2 правила, які змінять ваше життя

Люди нерідко шукають особливі продукти, які можуть допомогти у зниженні ваги. Грейпфрут – один з них. Його навіть називають найкращим жироспалювачем. Коли ми їмо грейпфрут, йде вплив на жир з двох сторін: наявний жир швидше спалюється, а новий не відкладається,
– зазначила Кален.

За її словами, спалювання жиру "залежить від наявності глікогену в печінці і м'язах". Ці запаси закінчуються щодня, коли організм потребує енергії, і поповнюються, коли людина їсть.

У той же час, експертка зазначила, що запасів жиру у людини може бути кілька кілограмів, які також щодня поповнюються.

Якщо глікоген є, спалювання жиру не починається. Як тільки глікоген закінчується, відразу починається спалювання жиру. Значить, щоб позбутися від жиру, потрібно впливати на глікоген, щоб він частіше закінчувався. Тоді організм буде брати енергію із запасів жиру, а вага почне знижуватися,
– пояснила Олена Кален.

Гранат є джерелом безлічі вітамінів​ / Фото pixabay

Читайте Яка їжа підійде для перекусу: кращі варіанти від відомої дієтологині

Вона розповіла, що грейпфрут містить нарингін. Це речовина, яка сприяє перетворенню глікогену на енергію і підвищує швидкість його використання. В результаті – жир спалюється, а вага знижується.

Грейпфрут можна вживати щодня, але лише за наявності почуття голоду. Корисна доза – 0,5 грейпфрута на день – "тоді травлення буде у порядку, а вага почне знижуватися з користю для здоров'я".