Так, одним з основних напрямків у велнес-сфері стане турбота про здоровий сон. У суспільстві почали більше цікавитися технологіями, які покращують якість сну – наприклад, розумною постільною білизною, трекерами сну і пристроями, що регулюють освітленість. І турбота про простір для сну також у тренді.

І ще Як сон допомагає худнути: тренерка озвучила важливі факти

Ми звернули увагу на спальню, як на ключовий простір, в який споживачі дійсно інвестують,
– сказала одна з експерток Харрієт Кілікіта.

Інша тенденція у велнес-індустрії – зростання вимогливості покупців до чесності компаній, які виробляють б'юті-товари та надають послуги.

У сфері краси людям потрібні продукти, які підтримуються професійними експертами та підтверджені науковими дослідженнями і клінічними даними. Споживачам не потрібні товари, які є фальшивкою,
– каже Тереза ​​Йї.


Займатися медитацією у поєднанні з б'юті-ритуалами буде у тренді / Фото pixabay

Здорове харчування також у тренді. Попри те, що правильного збалансованого раціону уже давно багато хто намагається дотримуватися, цей напрямок у велнес-рутині стане більше зосередженим на локальних виробниках і місцевій кухні.

Експерти також відзначили важливість щоденних ритуалів для відпочинку і розслаблення, а ще у нинішньому році буде модно займатися медитацією у поєднанні з б'юті-ритуалами.

Читайте також Тренер назвав методи схуднення, які не працюють

Повсякденні ритуали стали досконалішими, забезпечуючи терапевтичний досвід для боротьби зі стресом, тривогою і заспокоєння розуму. Косметичні бренди створюють набори, які поєднують засоби по догляду за шкірою з медитацією і роботою з диханням, допомагаючи споживачам перемикатися між режимами роботи і відпочинку,
– додали фахівці.