Вправу для тих, хто хоче мати здорову спину, демонструє реабілітолог Олександр Ледень у своєму Instagram.

Корисно: Вправи на прес: ефективне тренування з фітболом

Ця вправа є безпечною та ефективною. Навантаження змушує ваші м'язи працювати та забезпечує стабільність у попереку.

Можна виконувати тренування з фітболом, щоб розслабити спину
Можна виконувати тренування з фітболом, щоб розслабити спину / Фото lagonaki.com

Як виконувати:

  1. Станьте на коліна та руки. Хребет перебуває у спокої, не потрібно його вигинати. Переконайтеся, що ваші долоні розташовані під плечима, а коліна – під стегнами.

  2. Напружте м'язи пресу.

  3. Одночасно витягніть ліву руку і праву ногу паралельно до підлоги. Нехай ваша голова буде продовженням спини. Не підіймайте та не опускайте її.

  4. Поверніться в початкову позицію.

  5. Виконайте те саме, але іншою рукою і ногою.

Вправи на баланс корисні для спини
Вправи на баланс корисні для спини / Фото Klubfedotova

Зверніть увагу: З чого почати тренування вдома: 5 корисних порад і відео

Виконуйте вправу 10-15 разів на кожен бік. Якщо вона дається вам просто, додайте 2 секунди затримки у кожній верхній точці. Кількість повторів можна змінювати залежно від самопочуття.

Ця нескладна вправа допомагає пропрацювати більшу частину м'язів спини. Особливо корисною вона є для м'язів, що відповідають за випрямлення спини. Приємним бонусом є те, що пропрацьовуються також сідниці.

Відео, як зміцнити м'язи спини, дивіться тут:

Хотите здоровую спину? Делайте это каждый день! Одно из самых замечательных и безопасных упражнений. Оно включает в работу мышцы кора и обеспечивает стабильность позвоночника. ⠀ 1. Встаньте на четвереньки. Позвоночник находится в нейтральной позиции, без прогибов. Ладони под плечами. Колени под бёдрами. 2. Напрягите мышцы брюшного пресса. 3. Одновременно вытяните левую руку и правую ногу до параллели к полу. Старайтесь держать голову и спину в одном положении. Пресс напряжен. 4. Вернитесь в исходное положение. ⠀ Движение прорабатывает большую часть мышц спины, включая мышцу, выпрямляющую позвоночник, и ромбовидную мышцу. В качестве бонуса - проработка ягодиц, которые также играют важную роль в стабилизации кора. ⠀ 10-15 повторений на каждую сторону. Можно добавить 2-х секундную задержку в верхней точке. Количество повторений индивидуально и зависит от вашей физической формы. ⠀ Попробовали, как вам?) ⠀⠀ Не торопитесь. Делайте плавные движения. Следите за правильностью выполнения. Не делайте упражнение если чувствуете боль. Внимание! Данный пост не призывает заниматься самолечением и самодиагностикой. Служит исключительно просветительским целям. ⠀ #позвоночник #спина #пилатес #йога #гимнастика #боливпояснице #боливпояснице #спина #лфк #упражнениядома #сутулость #зарядка #поясница #постуральнаягимнастика #боливспине #больвспине #болитспина

Допис, поширений РЕАБИЛИТАЦИЯ | ЗДОРОВАЯ СПИНА (@rehab.you)