Чому після вживання фруктів виникає відчуття голоду, пояснила фітнес-експертка, нутриціологиня Катерина Медушкіна в Instagram.

Читайте Сироїдіння: що це таке і які можуть бути наслідки

Чому так по-звірячому хочеться їсти після яблук? Питання про фрукти – не рідкісні гості в моєму діректі або під постами. Найчастіші з них: чи можна їсти фрукти на перекус і чому після фруктів ще більше хочеться їсти. Причому частіше запитують про яблука. Мабуть, все ще сидить в головах установка про те, що потрібно їсти 1-2 яблука в день, і тоді точно будеш струнким і здоровим, – зазначила Медушкіна.

Вона пояснила, що всі фрукти є простими вуглеводами. Це означать, що вони провокують різке підвищення цукру в крові та викид інсуліну.

Водночас для того, щоб не виникало почуття голоду, не було слабкості й головного болю, необхідно, щоб інсулін підвищувався і знижувався повільно.

У раціоні повинні бути складні вуглеводи / Фото bodymaster​

Цікаво Як змінити харчові звички і харчуватися збалансовано: 3 правила

Щоб отримати це довге почуття ситості, до вуглеводів потрібно додати білки і жири. Наприклад, доповнити перекус сиром і жменькою горіхів. Після такого перекусу ви легко дочекаєтеся обіду без нападу голоду, – пояснила фітнес-експертка.

Якщо ж вам хочеться фруктів або ягід, вживайте їх через пів години після прийому їжі. У цей момент цукор в крові вже підніметься від складних вуглеводів, а різкого стрибка інсуліну не буде.

Фрукти краще їсти через 30 хвилин після основного прийому їжі / Фото gastronom