Так, невідомий чоловік наважився піднятися на 9-метровий електричний стовп, щоб там зайнятися спортом. І цей екстремальний фітнес потрапив на відео. На кадрах можна розгледіти незнайомця, який, зручно примостившись прямо на лініях електропередач, впираючись ногами в дерев'яний стовп, виконує вправи на прес. Спочатку він трохи підіймає корпус тіла, потім опускає його – і так кілька разів.

І ще Відсутність архівних знімків з дітьми підштовхнуло жінку на схуднення: фото ДО та ПІСЛЯ

Поки невідомо, чому китаєць обрав для заняття спортом таке незвичайне місце. Цілком ймовірно, що це якийсь пранк або ж він просто програв у суперечці. Але, попри те, що чоловікові вдалося залишитися неушкодженим, він ризикував своїм здоров'ям і міг отримати удар струмом або просто випадково зірватися з висоти.

Крім того, експерименти любителя фітнесу привели до масового відключення електрики. Дізнавшись про тренування на стовпі, місцева електрична компанія відразу ж провела аварійне знеструмлення і залишила без світла десятки тисяч жителів міста.

Читайте також Перевтілюватися ніколи не пізно: чоловік у 50 років скинув 50 кілограмів і став моделлю

Уникнути покарання спортсмену навряд чи вдасться – його затримала поліція. Схоже, до своїх вправ чоловік повернеться ще нескоро.