Працівник журналу Vice Том Ушер полюбляє добряче повеселитися на вихідних: розслабитись з алкоголем і поїсти смачної, але часто шкідливої ​​їжі. Але свій 2021 рік кореспондент вирішив почати зі здорового способу життя – без алкоголю, шкідливої ​​їжі й соцмереж.

Це цікаво Як зміниться ваше тіло, якщо тиждень їсти лише картоплю: блогер показав шокуючий результат дієти


Показники свого організму чоловік дізнався за допомогою експрес-тесту / Фото vice

Перед початком експерименту в грудні Том виміряв показники свого організму, дізнавшись, на якому рівні перебувають важливі елементи – магній, вітаміни B і C, фолієва кислота, водневий показник (PH), кетони і кортизол. Так, до Нового року загальний стан здоров'я журналіста додаток оцінив на 58 зі 100, а рівень його енергії – на 48.

А в післясвятковий період чоловік почав жити за новими правилами, відмовившись від улюбленого фастфуду, вечірок з алкоголем і мінімізував використання соцмереж. Весь місяця Ушер уникав всіх своїх слабкостей та радостей життя, і в кінці січня зробив фінальний тест. Показники в додатку приємно порадували його. Рівень загального самопочуття у журналіста піднявся аж до позначки у 70 балів. Майже всі важливі елементи теж були на досить високому рівні.

Я б відрізав собі ногу заради піци й кухля пива, але при цьому я не відчував себе жахливо 24 години на добу сім днів на тиждень,
– описав свої відчуття Том.


Місяць здорового способу життя покращив загальний стан журналіста / Фото vice

Як пояснив американець, він відчував зміни й бачив їх завдяки результатам тесту, проте він не назвав їх радикальними. Тому, підсумовуючи свій експеримент, він прийшов до досить компромісного висновку.

Читайте також Чим небезпечний фаст-фуд: тренерка розкрила нюанси, яких ви не знали

Мій остаточний вердикт: вимірювати свої показники здоров'я не завжди погано, це дійсно може бути корисно. Але, з іншого боку, якщо ви і без цього відчуваєте себе добре, в чому сенс позбавляти себе якихось радощів? Просто дозвольте собі насолоджуватися життям,
– додав Том.