Яке взуття та одяг потрібні для бігу в дощову погоду, розповідає Active 24.

Актуально Чому після пробіжки хочеться спати та що з цим робити

Переваги бігу під дощем

  • Не спекотно.
  • Менше людей на вулиці.
  • Піт не щипає шкіру.
  • Потрібно розуміти, що біг під дощем у будь-якому випадку приведе до того, що ви промокнете.

Під час бігу під дощем, захистіть електроніку від намокання / Фото marathonec

Цікаво Крепатура: що це таке і як полегшити біль

Що вдягнути

Кепка з козирком частково захистить голову і волосся від намокання. Також такий головний убір врятує обличчя від крапель дощу і зробить огляд краще. У холодну погоду вибирайте щільну кепку.

Решта одягу особливо не відрізняється від тієї, яку ви носите в суху погоду. Багатошарова форма не потрібна – вона все одно промокне, але ще і забезпечить перегрів тіла. З "нововведень" можна одягнути водонепроникну куртку з мембраною з хорошими дихаючими властивостями.

Захист рук та ніг

Якщо на вулиці холодно (+5 градусів за Цельсієм і нижче), надіньте рукавички. З ними руки будуть у теплі і не промокнуть. Також слід вибирати подовжені шкарпетки або гетри.

Рукавички стануть у нагоді під час бігу ​/ Фото marathonec

Взуття

Звичайно ж, найкраще взуття для бігу кросівки. При цьому у дощову погоду не обов'язково брати водонепроникне взуття. Це хороший варіант тільки для "спокійного" бігу на стадіоні, наприклад, але в разі трейлового забігу вони не допоможуть.

Що стосується бруду, від неї врятують звичайні бігові кросівки, які ви використовуєте під час сухої погоди. Головне – просушіть взуття після тренування. Для цього потрібно витягнути шнурки, розкрити кросівки і набити в них папір. Вона вбере в себе зайву вологу. Не рекомендується використовувати для спортивного взуття сушарки та обігрівачі – це швидко приведе її в непридатність.