Тренерка жіночої збірної Стенфордського університету Алі Кершнер опублікувала у мережі фотографії зон для підняття важких предметів для юнаків і для дівчат. Якщо для чоловічих команд NCAA виділено велике приміщення, то жіночим збірним доводиться тіснитися у невеликому залі. Це стосується і спортивного інвентарю.

І ще Не робіть так ніколи: фітнес-блогерка показала помилки під час пресу

На знімках видно, що чоловічі команди мають змогу проводити тренування на майданчику чималої площі з безліччю лавок, штанг і стійок для присідань. Водночас жіноче приміщення – це єдина стійка з легкими гантелями і кілька гімнастичних килимків.


Чоловічий зал vs жіночий зал / Фото twitter

Ця проблема повинна бути вирішена. Ці жінки хочуть і заслуговують того, щоб їм надавалися такі ж можливості, як і чоловікам. У рік, який визначають як рік боротьби за рівність, – це можливість для того, щоб обговорити такі моменти і стати краще,
– висловила своє обурення Алі Кершнер.

Читайте також Зміцнюємо м'язи кора: ефективна вправа на 5 хвилин

Проте віцепрезидент NCAA з жіночого баскетболу Лінн Хольцман швидко відреагувала на претензії тренерки. Вона пояснила: асоціація визнає, що деякі зі зручностей, які надані усім командам незалежно від статі, виявилися недоступні на ранніх етапах змагання. І в міру продовження турніру асоціація планує розширити кілька приміщень.