Киянин Андрій має на меті потрапити в Одесу, влаштувавши забіг ледь не через усю Україну з півночі на південь. Чоловік хоче стати прикладом сили та витривалості, діставшись до наміченої кінцевої точки без транспорту та допінгу.

І ще Як виглядає 72-річний атлет, який пішов у спортзал з 11 років: мотивуюча історія бодибілдера

Як відомо, зі столиці України до Одеси відстань чимала – близько 500 кілометрів. А згідно з Google-картою, найкоротший маршрут становить 481 кілометр. Пішки б довелося йти 97 годин без відпочинку.


Маршрут з Києва до Одеси / Фото 24 канал

Забіг чоловіка стартував 4 квітня о 6 годині ранку. І уже за перший день спортсмен пробіг майже 70 кілометрів, діставшись селища Гребінки.

Перший день у цифрах

  • Відстань – 67 кілометрів;
  • Середній темп – 1 кілометр за 8,5 хвилини;
  • Середня швидкість – 7 кілометрів на годину.

Другий день у цифрах

  • Відстань – 43 кілометри;
  • Середній темп – 1 кілометр за 9,5 хвилини.

Третій день у цифрах

  • Відстань – 71 кілометр;
  • Середній темп – 1 кілометр за 9,8 хвилини.


Андрій біжить з Києва до Одеси / Фото instagram

Під час незвичайного марафону Андрій зупиняється поїсти у придорожніх кафе та ресторанах, а ночувати старається у готелях. Проте уже був випадок, коли довелося спати просто неба на кариматі, позаяк до наступного готелю було 83 кілометри, які не вдалося пробігти за день. А палатку чоловік свідомо не брав з собою, аби уникнути зайвого навантаження. Крім цього, складнощів додають підйоми, які трапляються на шляху і несприятлива погода.

Читайте також Де взяти сили на тренування: корисна порада від фітнес-експертки

Що відомо про бігуна?


Андрію 50 років, він родом з Рівненської області. Зараз працює у системі безпеки, в особистій охороні. Зі значущих досягнень – двічі бігав Нью-Йоркський марафон, двічі – Київський і тричі – Білоцерківський! Кілька років тому підкорив Кіліманджаро.

Чому зважився на такий вчинок?


В історії був прецедент забігу Київ – Одеса двох відчайдухів. Зробили це хлопці за 10 днів з вагою рюкзака у 6 кілограмів. Дізнавшись про цю історію, Андрій вирішив побити рекорд – постаратися пробігти за 9 днів (з рюкзаком у 8 кілограмів).