Чому осіння пора року відмінно підходить для того, щоб зайнятися собою, розповідає Active 24.

Цікаво Як повернутися до тренувань після тривалої перерви

Готуй сани влітку

Як відомо, для того щоб домогтися успіхів у будь-якому починанні, потрібен час. Спорт – не виняток. Якщо ви хочете до весни повернутися в форму, підтягти тіло або поліпшити фігуру – час братися за тренування. У такому випадку до весни ви досягнете відмінних результатів. Крім того, з настанням осені, тренування стали більш легкими і комфортними – пеки і духоти немає, а свіже повітря тільки додає сил.

Восени можна добитися відмінних результатів у спорті​ / Фото sportsvit

Читайте Чому перед тренуванням завжди потрібна розминка

Емоційний стан

З настанням осені, у багатьох починається хандра і навіть депресія – вставати лінь, втомлюєшся швидко. У такій ситуації тренування стануть порятунком і повернуть життєві сили. Всім відомо, що заняття спортом підвищують стійкість до стресів і витривалість. Не варто забувати, що під час тренувань в організмі виділяються "гормони щастя" – ендорфіни, які також допомагають відчувати себе бадьорими і енергійними.

Спорт врятує від нудьги і депресії / Фото zab-active

Користь для здоров'я

Спорт, безумовно, дуже корисний. Він підвищує імунітет, концентрує увагу, покращує пам'ять, та й в цілому відмінно впливає на мозкову активність. Якщо почати тренування восени, то до зими організм буде підготовлений, і ризики захворіти суттєво знизяться.

Почавши тренування восени, до весни можна повернутися в форму / Фото sportsvit

Спорт – відмінний спосіб відпочити і розслабитися після важкого трудового дня. А гормони щастя ще й дадуть новий заряд організму.