Як отримати струнке тіло, а що навпаки ніколи не допоможе дійти до мети – розповіла спортсменка, віцечемпіонка світу з бодібілдингу (2018), чемпіонка України (2017), тренерка Євгенія Самойлова.

Цікаво Як тренуватися з хворими колінами: безпечні вправи

Важливі нюанси для "створення" талії

  • Жир не спалюється локально. Це означає, що виконуючи нахили з гантелями, наприклад, не можна змусити плавитися жир на животі. За словами Самойлової, подібні вправи можуть тільки розширити талію, адже косі м'язи живота стануть більш об'ємними.
  • Талія – це про харчування. Чим менший загальний відсоток підшкірного жиру в організмі – тим яскравіше вираженою буде талія. А робиться це за рахунок дефіциту калорій. Тобто, щоб промальовувати талію, потрібно просто схуднути,
    – розповіла фітнес-тренерка.
  • Талія – це генетика: ширина ребер і тазових кісток, відстань між ними, будова корпусу, епігастральний кут (між нижніми ребрами)... Самойлова уточнила, що якщо у дівчини фігура типу "прямокутник", то вона ніколи не буде такою, як у "пісочного годинника".

Неможливо прибрати жир тільки на животі​ / Фото Pixabay

Читайте також Де взяти енергію під час схуднення: ключові моменти, без яких не обійтися

  • Є й худенькі дівчата без талії. Для того щоб зробити її тонкою, їм доведеться працювати над пропорціями фігури, тренувати м'язи спини, стегон і сідниць. Як зазначила тренерка: "чим ширша спина – тим візуально вужча талія".

Це не зробить вам талію. На відео продемонстровано те, що найчастіше дівчата роблять у залі з метою промальовування талії, але це ж не працює,
– наголосила Євгенія Самойлова.

Крім того, вона нагадала, що диск "Грація" також не допоможе "знайти" талію.

Що не допоможе вам отримати гарну талію – дивіться на відео: