Не всі з них є безпечними для здоров'я в перспективі. Про особливості шести найпопулярніших методів зниження ваги розповіла дієтологиня Альона Коготкова.

Корисно Тонка талія та красивий прес: які 3 вправи робити вдома

Способи зниження ваги

  1. Збалансоване харчування за метаболічним принципом. За словами Коготкової, багато людей, які хочуть схуднути, рахують КБЖВ (калорії, білки, жири, вуглеводи). Однак важливо, щоб був баланс всіх необхідних поживних речовин та поліпшувалося не тільки тіло, але й здоров'я. Дієтологиня уточнила, що таким чином можна знизити вагу без стресу і голоду на 4-6 кілограмів за місяць.
  2. Великий дефіцит, але при цьому "гнучка дієта". Альона Коготкова пояснила, що дефіцит калорій – виграшний варіант, який завжди працює. Вона підкреслила, що в подібній ситуації неминучий зрив та повторний набір ваги. Також псується шкіра, нігті та здоров'я в цілому.
  3. Експрес-дієти. Вони працюють внаслідок сильного дефіциту. В результаті псується обмін речовин, також може порушуватися менструальний цикл і з'являтися гіпотеріоз.

Красиве тіло можна отримати лише при правильному підході / Фото iz

Читайте Що приготувати до великоднього столу: неймовірний рецепт від відомої тренерки

  1. Детокси та чищення також можуть позбавити від зайвої ваги, але йдуть м'язи, вода, глікоген і вміст кишечника.
  2. Інтуїтивне харчування – за відчуттям голоду. За словами дієтологині, ця схема працює у здорових людей, яким і худнути не потрібно. Вони їдять по режиму і відповідно до рівноважної калорійності.
  3. Фастінг (інтервальне голодування), кето, безвуглеводна дієта і т.д. Альона Коготкова пояснила, що методи називають по-різному, але суть одна – дефіцит калорій. Якщо переїдати – вага буде рости.