Більшість людей роблять помилки, харчуючись за системою "Все включено". Про найтиповіші з них розповіла лікарка-дієтологиня Юліана Ергешова.

За темою Як харчуватися на курортах з All Inclusive: 3 пункти, які варто запам'ятати

Помилки під час харчування за системою All-inclusive

  • Неповноцінний прийом їжі та багато солодощів натомість

Наприклад, за словами лікарки, людин їсть овочевий суп-пюре і десерт, який складається з кількох видів тістечок; або овочевий салат та лате з пончиками й т.д. Так харчуватися не варто.

  • Замало води

Дуже мало людей п'ють чисту воду. Більшість обирає різноманітні коктейлі з цукровими сиропами, порошкові соки, колу або фанту, просто віскі.

Харчуватися потрібно правильно навіть на відпочинку / Фото varosh

Важливо Чому щодня потрібно проходити 10 тисяч кроків: цікаві факти

  • Алкоголь на сонці

На курортах чоловіки починають вживати спиртні напої зранку. Однак алкоголь і сонце – велика небезпека. Варто стежити за здоров'ям та уникати подібного.

  • Вуглеводи

Курорти, які працюють за системою "Все включено, це зазвичай пасивний відпочинок. Однак безліч людей обирають макарони, рис, булочки, канапки. Для того щоб залишатися у формі, потрібно або звести до мінімуму вживання вуглеводів, залишивши білок, овочі та фрукти, або ж додати гарну фізичну активність.

Найбільша і найболючіша помилка – набрати гору їжі й не з'їсти. Чесно, я плакати хочу, коли це бачу. По-перше, це страшна неповага до людської праці. Працівники готелю – не раби, хоча дехто дійсно так вважає. По-друге, це жахлива неповага до екології та нашої планети. По-третє, більшість жителів планети голодує,
– резюмувала Юліана Ергешова.