Два спортсмени практично усе в житті роблять спільно й однаково. Вони харчуються за однією програмою, займаються разом, та й закуповуються їжею в супермаркеті разом. Проте брати вирішили провести економічний експеримент. Старшому з них, Хадсону, випало провести день, купуючи тільки найдешевші продукти. Молодшому, Брендону, пощастило більше. Він повинен був закупитися лише найдорожчою їжею.

Це цікаво Біцепси, як у Тора: дівчина показала мускулатуру, якій позаздрять чоловіки


Один брат закуповувався найдешевшою їжею, інший – найдорожчою / Фото youtube

Бодибілдери купували одні і ті ж продукти, але різниця в ціні була відчутною. Закуповувалися вони в супермаркеті однієї мережі. Різницю у виборі можна побачити на прикладі найпростіших позицій:

Яйця

  • Хадсон: 2,8 долара
  • Брендон: 10 доларів

Бекон з індички

  • Хадсон: 2,3 долара
  • Брендон: 7 доларів

Хліб

  • Хадсон: 2,4 долара
  • Брендон: 9 доларів.

Таке ж співвідношення ціни і якості зберігалося у братів і при виборі усіх продуктів, включаючи обід і вечерю. На виході з супермаркету Брендон і Хадсон порівняли, скільки кожен з них витратив на їжу. Якщо у старшого вийшло всього 50 доларів, то молодший витратив на харчі з преміального сегмента практично в п'ять разів більше – 290 доларів.


Ціна та якість продуктів вплинула на продуктивність хлопців / Фото youtube

Повернувшись додому, брати почали готувати. На сніданок Брендон приготував собі омлет зі смаженим беконом, а Хадсон – запечений бекон з цільнозерновим хлібом і арахісовим маслом. На обід Хадсону випало ласувати булочками з консервованим тунцем і сиром, які просто не лізли в рот. Водночас Брендон насолоджувався свіжою рибою з благородним сиром.

Продукти з різних цінових сегментів дивно вплинули і на самопочуття, і на продуктивність експериментаторів під час заняття спортом. Хадсону тренування видалося дуже важким. Він швидко почервонів і покрився потом. За його словами, він не міг позбутися відчуття, що переповнений їжею, яка просто не дає його тілу працювати. Разом з тим Брендон не тільки з легкістю робив вправи, а й знаходив час позувати для селфі. Він почувався ідеально.


Дешева їжа не дала бодибілдеру необхідної сили для тренування / Фото youtube

Читайте також Як накачати прес, не лягаючи на підлогу: вправи, про які ви не знали